Duurzaam verduurzamen begint bij de basis. Samen met Roy Spijker (destijds werkzaam bij Van Niel Installatietechniek bv) en ons Raad van Toezicht lid Vincent Jansen hebben we een stappenplan gemaakt om slimmer om te gaan met energie:
1. Isoleren
2. Ventileren
3. Duurzame energie opwekken
4. Duurzaam verwarmen en koelen
Wat hebben we gedaan?
Ons gebouw stamt uit 1992 en werd toen al goed geรฏsoleerd via de grootste crowdfunding van Apeldoorn (โฌ1๐ฎ๐ช๐ญ๐ซ๐ฐ๐ฆ๐ฏ ๐จ๐ถ๐ญ๐ฅ๐ฆ๐ฏ ๐ท๐ฐ๐ฐ๐ณ ๐ฅ๐ฆ ๐๐ญ๐ถ๐ฑ!). Maar na een test door Rouwenhorst Isolatie bleek dat de isolatie in de spouwmuur was gekrompen. Er kon nog 4 cm extra bij! Dankzij een bijdrage van de Vrienden van de Klup hebben we dit kunnen realiseren. En het resultaat? Een warmer gebouw, lagere energiekosten en een stap richting een duurzame toekomst.
Samen bouwen we aan een wereld waarin รฉcht iedereen mee kan doen. Want bij de Klup Apeldoorn geldt: inclusie is geen uitdaging, maar een verrijking.

